Recenzie AL-KO

Super kosačka.

Overený zákazník Motozahrada.eu Overený zákazník

Pridané: 5. júna 2023

Zakúpený v Motozahrada.eu

krovinorez uz prisiel predmontovany, super rychlo sme montaz dokoncili. Je pomerne lahky a dobre sa s nim naraba. Poradil si aj s hrubymi bodliakmi vysokymi nad 1,5 metra. S krovinorezom sme spokojni

AL-KO Drain 20000 HD 112836

AL-KO Jet 1300 Inox 113248

Overený zákazník MALL.SK Jano

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v MALL.SK

Funguje ako má, splňa to na čo som ho kúpil.

Overený zákazník Stavbáreň JA

Pridané: 1. júna 2023

Zakúpený v Stavbáreň

• dobrá značka, výborný motor - z toho vyplýva ľahké štartovanie, výborné kosenie, proste paráda

Výhoda je, že zatiaľ nemá žiadnu nevýhodu

• Funkčný dizajn vyčesávacej kazety.
  • Ľahká manipulácia a ovládateľnosť.
  • Jednoduchá výmena kaziet bez potreby použitia náradia.
  • Menšia výdrž batérie.
  • Pripevnenie koša.

Vertikutátor sa ľahko skladá a zaberá málo miesta. Veľkou výhodou je možnosť výmeny štandardnej vertikutačnej kazety (noža) za pružinovú hrebeňovú kazetu bez potreby skrutkovača, čo je rýchle a jednoduché. Čepele sú tenké a majú správnu veľkosť a vzdialenosť medzi sebou. Vyčesávacia kazeta má tiež ideálne dlhé a pružné pružiny na vyčesávanie, takže trávnik nepoškodíte a nestane sa, že by ste ho namiesto vyčesávania vertikutovali. Výhodou je aj jemné nastavenie hĺbky, môžete vykonávať naozaj hlboké vertikutácie pre úplnú regeneráciu trávnika. Plne nabitá batéria vydrží na cca 100 m2 v prípade vertikutácie krížom (takže plocha ide na 2x), potom je potrebné ju opäť nabiť. Vyčesávanie je energeticky menej náročné. Uchytenie zberného koša by mohlo byť lepšie a pevnejšie, v prípade veľkého množstva plsti alebo vyššej trávy, mokrej pôdy je potrebné často vyprázdňovať ťažký kôš, ktorý dvíha prednú časť stroja. Kvalita vyhotovenia stroja je na špičkovej úrovni a za danú cenu zodpovedá svojmu účelu.

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

AL-KO Multicutter GS 7,2 Li

Overený zákazník TPD.sk Ewka

Pridané: 30. mája 2023

Zakúpený v TPD.sk

Výborný, ľahký, splnil očakávania.
Výdrž nabitia tak akurát.

• ovládateľnosť
  • dostatočný výkon
  • výdrž batérie
  • vyššia cena

Testované na záhrade s rozlohou 300 m2. Na jedno nabitie batérie (silnejšia) sa mi podarilo ošetriť približne 100 m2. Môže to však byť spôsobené tým, že v tráve bolo veľa machu - zberný kôš som po chvíli radšej zložil, pretože sa v okamihu naplnil a musel som ho stále vyprázdňovať. Nakoniec som materiál z trávnika vyhrabával ručne, čo mi prišlo rýchlejšie. Oceňujem dobrú manévrovateľnosť vďaka nízkej hmotnosti a absencii kábla, nízku hlučnosť.

• Manipulácia

Trávna fréza je vynikajúcim pomocníkom pri starostlivosti o záhradu. Tráva je dokonale prevzdušnená. Ideálny pomocník po zime na udržanie sviežosti trávnika pred ďalšou aplikáciou hnojív a osiva. Jednoduchá manipulácia. Vertikutátor je ľahký a môže ho obsluhovať manželka. Jednoduché uvedenie do prevádzky

• Manipulácia s frézou.
  • Vyššia kupná cena

Tak tu :)

Aku vertikutátor AL-KO 36 V SF 4036 je vynikajúcou voľbou na starostlivosť o trávnik. Vďaka bezdrôtovej prevádzke a výkonnému motoru dokáže prevzdušniť a vertikutovať trávnik rýchlo a efektívne, čo môžem potvrdiť :). Jeho ergonomický dizajn a jednoduchá manipulácia zaručujú pohodlnú manipuláciu. Systém zberu machu a nečistôt ešte zlepšuje výsledky. Batéria s dlhou výdržou vám umožní pracovať na väčších plochách. Jedinou nevýhodou je vyššia cena v porovnaní s porovnateľnými modelmi na trhu. Celkovo je to skvelý nástroj pre každého, kto chce mať krásny a zdravý trávnik.

Overený zákazník Stavbáreň Overený zákazník

Pridané: 25. mája 2023

Zakúpený v Stavbáreň

• zatial spolahlivá a výkonná kosačka, je to už tretia kosačka ALKO, táto je o niečo vylepšená a za dobrú cenu oproti ostatným predajcom

• Jednoduché zostavenie
  • Veľký rozsah výškového nastavenia
  • Ovládateľnosť
  • Výdrž batérie
  • Tichý chod
  • Výkon pri najhlbšom nastavení
  • Možnosť príslušenstva
  • Kôš by mohol byť väčší a plastový

Výdrž batérie je dostatočná pre pozemok s rozlohou približne 100 m2. Na väčší pozemok určite dve batérie. Jednoduchá obsluha vďaka nízkej hmotnosti. Veľmi ľahko sa zostavuje a má tichú prevádzku, čo je praktické. Veľmi pekne zbavuje trávu machu a prevzdušňuje ju. Je možné dokúpiť prevzdušňovací valec.

AL-KO Moweo 3.85 Li 113278

AL-KO Moweo 3.85 Li 113278

Overený zákazník TPD.sk Lula

Pridané: 21. mája 2023

Zakúpený v TPD.sk

Ľahko sa s ňou kosí. Batéria síce nevydrží na tú plochu ako je udávané, ale ja som spokojná, lebo mám menšiu plochu trávnika a batéria mi akurát vydržala.

AL-KO EKS 2400/40

AL-KO 34E Comfort 112857

AL-KO 34E Comfort 112857

Overený zákazník TPD.sk Skala

Pridané: 15. mája 2023

(naposledy upravené 15. mája 2023)

• Podľa mojich predstáv.

AL-KO MH 770

Overený zákazník BOEL miro

Pridané: 9. mája 2023

Zakúpený v BOEL

výkonný a kvalitný rotovátor, nemusím sa hrbiť, nemusím došlapať zrotovátorovanú zem,

Pridané: 2. mája 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Komunikácia super. Dodacia doba super.(na druhý deň )
AL-KO TBP 6000/7 113470

AL-KO TBP 6000/7 113470

Pridané: 2. mája 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Dobý výrobok za slušnú cenu

Zobrazujem 121 - 140 zo 500 recenzií 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25