Recenzie AL-KO

• rýchlosť
  • dizajn
  • aplikácia
  • trochu kostrbatý návod

Kosačka úplne splnila to, čo výrobca sľubuje v popise. Je tichá, zvládne aj náročné tvary trávnika, nabíjanie je rýchle. Aj vzhľad je decentný a jej pohyb po trávniku nijako neruší. Kosený záber by mohol byť širší a občas vzniknú nepokosené okraje, ale to je dosť na vrub tvaru a členitosti plochy. Aplikácia na ovládanie a nastavenie má ešte pomerne veľa múch, ale je dostačujúca na základné použitie.

Overený zákazník Testuj.to Renáta

Pridané: 7. augusta 2023

• takmer bezhlučná prevádzka
  • dizajn a farebnosť
  • bezchybné zvládanie prekážok
  • jednoduchá ovládateľnosť
  • jednoduchý návod

Sme jednoducho veľmi spokojní! Ja aj môj manžel sme nášho nového pomocníka - robotickú kosačku ROBOLINHO ® 350W - privítali s nadšením. Prekvapila nás veľkosť a sila výkonu. Náš nový záhradný kamarát nie je žiaden slaboch :) Nastaviteľná výška kosenia je na náš trávnik akurát. Dizajn tvaru a farby sú absolútne stopercentné. Nečakane tichá prevádzka bola len čerešničkou na torte bezproblémovej starostlivosti o trávnik a záhradu. Ďakujeme

Overený zákazník Motozahrada.eu Maroš

Pridané: 27. júla 2023

• kvalitné spracovanie
  • ovládanie v češtine
  • nízka hlučnosť
  • plastové skrutky na montáž dosky nešli zašróbovať do suchej zeme

Kúpil som kosačku vrátane prístrešku. Montáž podľa priloženého návodu bola celkom jednoduchá. Kosačka má ovládanie v češtine, je veľmi tichá a trávnik o rozlohe cca 250m2, ktorý bol v týchto horúcich dňoch dosť suchý, bol pokosený za cca 1 hodinu. Uvidím, ako bude fungovať, keď zaprší a tráva porastie.

AL-KO GT 4030 Li 113608

AL-KO GT 4030 Li 113608

Overený zákazník nazahradu.sk Overený zákazník

Pridané: 27. júla 2023

(naposledy upravené 7. augusta 2023)

Zakúpený v nazahradu.sk

• Jednostranna struna
  • Tenka struna, no da sa nahradit silnejsou(2.4 mm) ci to ma ale nasledky sa uvidi, trebars aj na motor(nezodpovedajuci baterii) ci naslednu reklammaciu, no s takou tenkou strunkou ,co sa ihned rozstrapati sa normalna trava kosit neda
  • Na tu silnu bateriu 40 V, ktora je urcena pre kosacku aj s pohonom som ocakaval odpovedajuci vykon nezodpovedajuci podla mna cene.
AL-KO BC 500 B 113785

Overený zákazník Testuj.to Libor

Pridané: 26. júla 2023

• tichosť
  • nastavenie cez aplikáciu

Mám robotickú kosačku ROBOLINHO ® 350W asi 14 dní a som s ňou veľmi spokojný. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí nemajú čas alebo chuť kosiť trávnik ručne. Robotická kosačka sa o všetko postará sama a vy sa môžete len pozerať. ROBOLINO sa veľmi jednoduchá na používanie. Stačí ju zapojiť do zásuvky, umiestniť do priestoru, ktorý chcete pokosiť, a nastaviť pomocou aplikácie alebo panela kosačky. Kosačka si potom sama nájde cestu po ploche a trávnik bude perfektne pokosený. Kosačka je tiež veľmi tichá a šetrná. Funguje na batériu a má veľmi tichý motor, takže ju môžete používať aj v noci bez toho, aby ste niekoho rušili. Celkovo som s robotickou kosačkou veľmi spokojný. Je to skvelá voľba pre ľudí, ktorí nemajú čas alebo chuť kosiť trávnik ručne.

Overený zákazník Testuj.to Martin

Pridané: 25. júla 2023

• Design
  • Spracovanie plastov
  • Nízka hlučnosť
  • Jednoduchá výmena nožov
  • Aplikácia na ovládanie
  • Príslušenstvo
  • Prístup a možnosť výmeny batérie

Prekvapila ma kvalita spracovania materiálu, kvalitný a robustný plast, kolesá sú veľké odolné, celkový dojem a materiálové prevedenie je veľmi dobré. Aj vďaka tomu kosačka dokázala prejsť nerovnosti v záhrade alebo mierny svah. Čo sa týka hlučnosti pri kosení, kosačka je na tom veľmi dobre, pri zatvorenom okne ani nevieme, že kosačka vonku kosí. Výhodou je spracovanie sekacích nožov, ľahko prístupné sa dajú naostriť, vymeniť. Aplikácia na ovládanie kosačky je veľmi jednoduchá, takže kosačku môžete ovládať pomocou Wifi pripojenia. Jedinú nevýhodu vidím v batérii, ktorá je vo vnútri, takže kosačka sa musí rozobrať, aby bolo možné vymeniť batériu. Podobné kosačky v rovnakej cenovej kategórii majú ľahko vymeniteľné batérie. Avšak výdrž batérie je vzhľadom na veľkosť nášho pozemku približne 150 m2 dostatočná. Pri správnom umiestnení vymedzovacieho kábla (podľa návodu) kosačka nezanecháva takmer žiadne miesto a pokosí celú záhradu.

AL-KO Silver 46.4 E Comfort 113103

AL-KO BC 400 B 113784

AL-KO BC 400 B 113784

Pridané: 28. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

Skvelý pomer cena - výkon, jednoduché zloženie i manipulácia a používanie

Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A Comfort

Solo by AL-KO T 15-93.3 HD-A Comfort

Overený zákazník TPD.sk Roman

Pridané: 28. júna 2023

• Jednoduche ovladanie
  • signalizácia plného kosa

Zberny kôš , volant a
kolieska boli rozmontovane. Za hodinu sa to dá poskladať a kosiť. Treba citat návod Traktor je super pomocník na väčšie plochy. Zvláda aj menšie nerovnosti terénu.

AL-KO Jet 1300 Inox 113248

AL-KO Jet 4000 Comfort 112841

AL-KO Jet 4000 Comfort 112841

Pridané: 25. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Super cerpadlo, o nieco modernejsie ako jeho predchodca ktory funguje dodnes bez problemov
  • Kvalitne prevedenie
AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

AL-KO Classic 3.87 E Plus 113527

Overený zákazník hsq-centrum.sk Michal674

Pridané: 21. júna 2023

Zakúpený v hsq-centrum.sk

Za tie peniaze je to ok. Vykon 1400W sa mi ale nepozdava. Dobuducna min 1600W a uz inu znacku napr makitu. (Je to nasa druha kosacka alko na prvej ,,odislo,,lozisko.

AL-KO MT 40 Li, multitool

AL-KO MT 40 Li, multitool

Overený zákazník HOBBY-Németh Jan

Pridané: 21. júna 2023

(naposledy upravené 21. júna 2023)

Dobrá cena aj dodanie

AL-KO HW 1300 Inox 113249

AL-KO HW 1300 Inox 113249

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 19. júna 2023

• Šikovná domáca vodárnička s veľkým výkonom - aj 50 m od studne. Podobnú od tejto značky som mal aj predtým, fungovala asi 4 roky.
  • Táto vodárnička sa už štvrtý krát pokazila v záruke.
  • Vždy ju musím demontovať (aj fitingy), odviesť 41 km do servisu v Trnave a po oprave znova späť, spolu 82 km.
  • Nainštalovať ju, zavodniť a sprevádzkovať.
  • Už druhý krát čerpadlo bželo asi niekoľko hodín nonstop a automatika to nevypla. Poriadne horúce bolo čerpadlo aj 17 lirová nádrž. Keď som to zistil, vypol som čerpadlo zo zásuvky skôr, než zhorelo.
  • Je v záruke, ale štvrtý krát sa mi túto tortúru nechce absolvovať. Ak by som vždy volal inštalatéra na demontáž a potom aj monáž, zaplatil by som mu asi viac, ako za novú vodárničku.

P.S.: Na rozšrobovanie asi treba špeciálny servisácky kľúč, nemôžem sa dostať k nastaveniu spínacích tlakov.
Neviem, čo spravím, či sa dá takýto nepodarok vrátiť.

AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

AL-KO 4.62 P-A Classic 123002

Overený zákazník HOBBY-Németh Robert

Pridané: 19. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Kvalitný, cenovo výhodný produkt, robí čo má- kosí
AL-KO 5.1 SP-S Easy 113796

AL-KO 5.1 SP-S Easy 113796

Pridané: 14. júna 2023

Zakúpený v HOBBY-Németh

• Pri prvom použití a porovnávaním s elektrickými kosačkami je s touto kosačkou radosť robiť. Presne toto som od nej očakával
  • Nenašiel som zatiaľ nevýhodu.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25